• Trudne negocjacje
  • Kryzysy i konflikty
  • Wiarygodność komunikacji

Coaching w biznesie nie może polegać na ciągłym wałkowaniu tych samych problemów. Od tego są psychiatrzy. Coaching w realiach biznesu musi dawać do myślenia, inspirować do ciągłego rozwoju i pracy nad sobą.

Tomasz Piotr Sidewicz

Zakres usług

Poniżej możesz wskazać obszary, w których jestem w stanie Ci pomóc. Kliknij link i opisz w kilku słowach na czym polega Twój problem. Skontaktuję się w ciągu 24 godzin.

Trudne negocjacje i gra nerwów w konflikcie interesów (B2B / negocjacje ze związkami)

Masz bardzo trudną sytuację negocjacyjną i chcesz, żebym przygotował Cię do negocjacji, opracował strategię lub negocjował w Twoim imieniu

Trudne sytuacje i trudne decyzje menedżerskie (kryzys w B2B)

Twoja organizacja jest w kryzysie i chcesz, żebym Ci pomógł wyjść na prostą.

Perswazja, analiza lingwistyczna i analiza wiarygodności komunikacji menedżerskiej (kiedy ludzie nie mogą się dogadać)

Twoi ludzie nie mogą się dogadać i potrzebujesz wsparcia w obszarze lingwistyki kryminalistycznej.

Negocjacje handlowe i sprzedaż (B2B)

Potrzebujesz wsparcia w zakresie sprzedaży lub podniesienia kompetencji handlowców / kupców.

Negocjacje międzynarodowe w ujęciu różnic kulturowych

Współpracujesz z kontrahentami zagranicznymi i masz problemy związane z ich odmienną kulturą, której zasady są narzędziem do wywierania wpływu na obcych.

Międzynarodowa etykieta biznesu i wywieranie wpływu (Savoir Vivre)

Współpracujesz z kontrahentami zagranicznymi i chcesz lepiej zrozumieć dlaczego Amerykanie  stosują zagrywkę negocjacyjną "take it or leave it", a Rosjanie  spóźniają się 2 godziny.

Business English (Academic Level)

I think this service is self-explonatory.

Przetwarzanie danych – Administratorem Twoich danych osobowych jest firma sidewicz.com. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami prawa, w szczególności ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. i rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), w celu świadczenia usług przez okres niezbędny do świadczenia usług oraz kontaktu. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych osobowych.